JADIS היא חברה צרפתית ותיקה מאד המייצרת הגברות ושלל מוצרים אחרים קרוב ל40 שנה ורכשה מעמד של קאלט עם המון קהל גדול ונאמן בזכות סאונד ממכר, בנייה ידנית קפדנית ומבחר דגמים רחב ביותר שעזר לחברה להגיע לקהלים רחבים מאודיופילים מתחילים לאלו המחפשים הגברות ברמת אולטרה היי אנד.

איכות הבנייה של מוצרי JADIS , הוא מהגבוהות בענף, זוהי בנייה מסורתית מאד בעיקרה , החברה בונה את שנאיה בייצור עצמי, בניית פוינט טו פוינט ידנית, שימוש בספקי כח גדולים מאד, שימוש באנרגיה אדירה ממספר רב של קבלים, השנאים מתוכננים בחלק מהדגמים כך שיתמודדו עם טווח התנגדויות אדיר בין 1 ל16 ohm , מה שמייצר לרבים ממגבריה יכולת התמודדות עם מגוון רחב ביותר של רמקולים מודרניים ויכולת שליטה על רמקולים קשים מאד להנעה.

 

דגמי JADIS מתוכננים בעיקר מסביב לPUSH PULL ורק 2 דגמים הינם SINGLE ENDED, מגברי PUSH PULL מהווים הבסיס עם חותמת הסאונד של החברה, תחום תחתון מהיר ונשלט היטב עם מידריינג' חלומי וגבוהים פתוחים ואווריריים. המגברים של Jadis מתנהגים כשילוב מושלם בן המהירות  הפירוט והשליטה הטרנזיסטורית לטון המנורתי המופלא והם היפך הגמור מהסאונד האיטי והדביק ששורה בחלק ממגברי המנורות הנפוצים היום, אלו מגברים שמציגים שיווי שיווי משקל מדהים בין מודרני לקלאסי. ומצליחים לשלב היטב בין היתרונות של 2 העולמות. 

לJADIS מבחר דגמים גדול של מגברים מנורתיים, מגברי כח, קדם מגברים ופונו סטייג'ים , המנעד הגדול בין מגברי הdiapson הצנועים המיועדים בעיקר לשימוש עם רמקולים מוניטורים או נצילים מאד לבין הJA500 , מפלצות השוקלות כחצי טון, מייצר מבחר אדירשעונה לצרכים רבים של עצמה, סגנון ורמות מחיר משתנות וכל זה עם שמירה על בנייה עצמית , ידנית ואיכותית.מגברים משולבים

מוצרים

Diapson

דגם הפתיחה של החברה W15 עם ארבע מנורות 6L6 , מגבר משולב ב CLASS AB יתאים לרמקולים נצילים מאד או חללי האזנה קטנים, מוזיקלי מאד בעל איכות מפתיעה ביחס למחירו הצנוע.

Orchestra

סדרה מצליחה ביותר עם מספר תתי דגמים, (BLACK, REFERENCE  W (40  CLASS B לסדרה תתי דגמים בעלי מחירים שונים הקשורים לרמת הרכיבים במגבר ארבע מנורות EL34 , ביאס ידני, אפשרות לשלט רחוק אלו מגברים שיתמודדו מדהים עם רמקולים רבים במוזיקליות  והחדות שJADIS כה ידועים בהם.

 

35I

הראשון  מבין דגמי ה CLASS A   שעליהם רכשה JADIS את עיקר תהילתה, מגבר מוזיקלי וחזק באופן מפתיע לw30 אשר הוא מוציא, כל סממני הסאונד המפורסם של החברה כבר נמצאים כאן, מהירות מידריינג' חלומי, דרייב מדהים . למגבר יכולת בחירה בין מספר מנורות KT88/KT120/6CA7 זוהי גרסא חדשה למגבר עם שנאי יציאה המתאימים למספר גדול של מנורות. 


50I

זהו אחד מהמשולבים המצליחים ביותר של החברה, עם שנאים המתאימים למנורות 150  KT  המודרניות בעלי דרייב יוצא דופן, W 50  בclass A  למגבר ממיר DAC  פנימי וינגן בחיבור למחשב או סטרימר, בריון לא קטן בתחפושת של מגבר משולב זהו מגבר שזוכה לביקורות רבות והצלחה פשוט אדירה.

 

88I

זהו המגבר המשולב הבכיר של החברה והחזק ביותר, W  90   בclass A יתמודד עם כל רמקול שיתנו לו, ועדיין יהיה עדין ומוזיקלי ביותר, הוא מתבסס גם על 150K  אשר מייצרות סאונד מודרני שמשלב עימו את הסאונד הקלאסי של החברה, למגבר ממיר פנימי , מוצר פשוט מדהים.

 

DA50

אחיו הצעיר של  88DA מגבר מדהים המייצג את הרמות הגבוהות של התכנון שאליה הגיעה החברה.                             30 קילו של מתכת , מוזיקלי להפליא מידריינג' חלומי פירוט ותחום תחתון מדהימים האופייניים למגברי PUSH PULL  טובים באמת, זהו מגבר מופלא שבשילוב עם רמקולים בעלי נצילות בינונית ומעלה קשה יהיה למצוא מוצר עם תמורה טובה יותר לכסף . W 30  ב class A   למגבר יכולת בחירה בין מספר מנורות KT88/KT120/6CA7, ביאס אוטומטי , שלט רחוק

 

PA 100

מגבר סטריאו במשקל של 55 קילוגרם המייצר W 150 בclass A למי שמחפש להתמודד עם רמקולים קשים ביותר להנעה, זהו PUSH PULL עם כח פשוט אדיר.

JA30mk2 / JA80mk2 / JA120 / JA200

המונובלוקים השונים של JADIS  נבדלים זה מזה בגודלם 

אלו המגברים הקלאסיים המלווים את החברה מיום הקמתה, כולם מונובלוקים וכולם עברו שינויים מרחיקי לכת בשנים האחרונות כדי להתאימם ביתר שאת לרמקולים מודרניים. כל דגם עולה על זה שלפניו בעצמה שביכולתו להפיק וככל שעולים בדגמים המגברים המגברים מסוגלים להתמודד בצורה מיטבית עם רמקולים קשים יותר להנעה , אולם  כבר למגברי הJA 30 אשר מתחילים את הסדרה עם 45 ואט מנורתיים בקלאס A יש יכולת להשתדך היטב עם מנעד רחב ביותר של רמקולים ודמי ה30 וה80 מכסים כמעט כל טווח רמקולים אפשרי ומהווים דוגמא מושלמת לסאונד הנפלא של החברה.

חלק מהשינויים שנעשו בשנים האחרונות הוא יכולת של המגברים לעבוד עם מספר סוגים של מנורות יציאה, השינוי הזה חשוב ביותר למי שחפץ להתאים את המגבר שלו בצורה מיטבית לרמקולים ברשותו, הן בכח של המגבר והן באופי הסאונד השונה שמביאה עימה כל שפורפרת.

 

SE300B/SE845

אלו דגמי ה SINGLE ENDED היחידים שJADIS מייצרים, שניהם בתצורת מונובלוק ושניהם מן המנורות הקלאסיות ביותר המאפיינות את מגברי ה SINGLE ENDED,  ה 300B עם 8 ואט יתאים להורנים ולרמקולים נצילים ביותר, עם שנאים שניבנו במיוחד למגברים אלה מדובר בחוויה של מידריינג' שרק המנורה הזאת יודעת לספק, עם מוזיקליות ויכולת לשחזור קולות אנושיים מהטובות שיש.

 

845

ה845 היא מנורה גדולה אשר מספקת 20 ואט בקלאס A עם שנאים בעלי מתח אדיר, מדובר במנורה שמשלבת את תכונות הB300 האנושית כל כך עם דינמיות ותחום תחתון גדולים יותר ויכולת להתאים למגוון רחב יותר של רמקולים. קדם מגברים.                                                                                                                                                                                    החברה ידועה מאד בקדמים שלה, חלקם הגדול בנוי עם ספקי כח חיצוניים ועם פונו סטייג' פנימי באיכות גבוהה ביותר.

 
 

JPL MKII

קדם מגבר מצליח ביותר של החברה, בנוי לעילא עם מוזיקליות ורזולוציות נפלאות, זה אומנם דגם הפתיחה של החברה אבל שום דבר בבניתו ובאיכותיו הסוניות לא מרמז על כך, ישתדך נפלא עם מספר רב של מגברים גם כאלה שאינם של החברה ויתרום למגברים טרנזיסטורים רבים ריאליסטיות ו"נשמה". אחת מהכניסות של קדם מגבר זה מכילה שפורפרת וגיין פנימי אשר יביא לצליל משופר , התאמה מירבית ודינמיות יתרה בחיבור עם CD או DAC.

 

JP1

זהו קדם מגבר מודרני מעט יותר בצליל שלו מהJPL MKII  ובעל כניסות ויציאות BALANCED , ויכולת גמישות למספר רחב יותר של מגברים מחברות שונות

 

JP30 MC MKIII

קדם מגבר פשוט מדהים ואחד הטובים המיוצרים, עם ספק כח חיצוני נפרד, פונו סטייג' מעולה MM/MC

בעל רזולוציות מדהימות, דינמי ביותר ומוזיקלי כמיטב המסורת של  JADIS  יהווה שדרוג מדהים למגברים מליין הפתיחה של החברה ויתרום רבות בשילוב עם מגברי כח טרנזיסטורים ומנורתיים אחרים.

 

80JP

זהו צעד אדיר קדימה בליין הקדמים של החברה, עם יכולות ברמת האולטרא היי אנד, רזולוציות ודינמיות ברף גבוה מכל קודמות, פונו סטייג' מושע ביותר, ספק כח כפול מהדגם שלפניו, אחד מהקדמים הטובים שנבנו בענף.

 

500JP

זהו קדם COST NO OBJECT  בבנייה של דואל מונו במשקל של 60 קילוגרם, הוא בנוי מארבע תיבות נפרדות ואיכות חסרת פשרות , יתאים לאודיופילים המשוגעים ביותר….