חברת GIGAWATT עוסקת בטיפול בחשמל וקנתה לה שם כאחת המובילות בענף האודיו בחדשנות ואיכות המוצרים, החברה מתמקדת בנושא חקר החשמל לאודיו כבר 17 שנה ומוצריה הם שם דבר בתערוכות ביקורות ומערכות על רבות בעולם.

 

מוצרים

כבלי חשמל

                  GIGAWATT מתמקדת בכבלי חשמל בלבד, כבליה נחשבים בעלי תמורה פנומנלית למחירם והשינוי בין הסדרות מביא שינוי משמעותי בתוצאות.

LC-2 EVO

כבר ברמת הפתיחה של החברה מדובר בכבל פשוט מצוין, בנוי משבעה שזירים מנחושת טהורה 99,997% הכבל עטוף במגן סטאטי מאלומיניום , קונקטורים מרודיום , זהו כבל שיתאים במיוחד למקורות כגון ממיר או CD.

LC-3 EVO

עם קפיצה משמעותית מעל קודמו מדובר בכבל הנחושת הטוב ביותר שהחברה הצליחה לייצר, איכות שזירים פשוט קיצונית, סינון מושלם מרעשים חיצוניים זהו כבל שיתאים למערכות קיצוניות למגברי כח ומקורות.

EVO-1 LS

כבל מסדרת הרפרנס של החברה, כל כבל מיוצר ביד בשעות עבודה רבות,  זהו כבל מולטי סטרנד, החומר המוליך הוא כסף מצופה בנחושת 5N  , המבנה עטוף בנחושת למניעת השראות, הכבל מכיל פילטר פאסיבי מסגסוגת של נאנו קריסטלים והמחברים מיוצרים במיוחד לפי ספיציפקציות של החברה, זהו כבל שיתאים לציודים היקרים ביותר ויוציא מהם את המירב.

 

LS-2 EVO

זהו הכבל הטוב ביותר שהחברה ייצרה אי פעם, תשעה שזירים כל אחד מהם עשוי מ7 חוטים דקיקים של כסף מצופה בנחושת 5N, זהו כבל שהחברה הגדירה לעצמה כמטרה לייצר מוצר ללא מגבלת תקציב, הוא מתמודד היטב עם ויברציות הנוצרות מאלקטרומגנטיות, מסנן רעשים בצורה מושלמת ובעל פילטר של נאנו קריסטלים שפותח במיוחד בשבילו, מדובר באחד הכבלים הטובים בעולם, יתאים במיוחד למגברי כח אך ייתן שיפור בכל מקום שבו ייושם.

מפצלי חשמל

המפצלים של GIGAWATT מיועדים לספק חשמל נקי מהפרעות למספר רכיבים ולספק הגנה על המערכת מנחשולי מתח, לחברה שלושה דגמים וכולם מצוידים עם כבל חשמל של החברה.

PF -1e

זהו המפצל בדרגת הפתיחה של החברה, אך כמו בכל מוצריה כבר שם מדובר במוצר יעיל ביותר, עם חיווט נחושת, מחברים איכותיים והגנה מפני נחשולי מתח.

PF -1EVO

בדגם זה החברה החליפה את החיווט הפנימי ל חיווט מייצור עצמי, הסוקטים גם הם מיצור עצמי תיבת מתכת אדירה המשמשת כסינון רעשים ומעניקה יציבות גדולה בחיבור ומנורת לד המורה על הפעלה, גם מפצל זה מגן מפני נחשולי מתח.

PF - 2EVO

זהו אחד המפצלים הטובים הקיימים ביצור היום, קבלים של MILFEX וחיווט ביצור עצמי, בידוד מושלם, הפצת חשמל סדירה לחלוטין לכל המכשירים, שקעים בייצור עצמי, תיבת מתכת כפולה לסינון רעשים ויציבות מרבית, מנורת חיווי להתראה מפני הארקה לא פעילה, ומספר מערכות הגנה מפני נחשולי מתח.

פילטרי חשמל וקונדישינרים

היהלום שבכתר ממוצרי החברה, אלו מכשירים מתוחכמים, בעלי אפקטיביות אדירה, המספקים הגנה מרבית על המערכת לצד שיפור רציני בצליל' גם מוצרים אלה מגיעים עם כבל חשמל מתוצרת GIGAWATT.

POWERPRIME

פילטר החשמל הראשון שהחברה מייצרת, הפילטר מחולק ל3 סוגי צרכני חשמל , בעלי זרם גבוה, מכשירים אנלוגיים ומכשירים דיגיטליים, הוא מספק הגנה מרבית מפני נחשולי כח, ללא שימוש בפיוזים ןבעל מערכת הגנה פנימית מתוחכמת שפותחה על ידי החברה, השיפור בסאונד מורגש מיד, ניקיון, דינמיות גדולה וצלילות.

PC -2 EVO

הראשון בסדרת הקונדישינרים המצוינים של GIGAWATT אך בניגוד לקונדישינרים מסורתיים מיועדים לטפל גם בצרכני חשמל אדירים כמו מגברי קלאס A גדולים ללא שום בעיה, לקונדישינרים הללו יכולת אספקה קבועה של 25 אמפר עם פיקים של עד 90 אמפר, מערכת משוכללת של הגנות מפני מתח, מדובר במוצר קצה שיעניק הגנה ושיפור מידיים לכל מערכת.

PC -3 EVO

זהו צעד קדימה מדגם הפתיחה של החברה, עם חיווט כסף פנימי שמביא לצלילות ופירוט ניכרים, תצוגת וולטים, תיבה משופרת ומערכת פילטריזציה בדרגה גבוהה יותר מקודמו, זהו מוצר צלול דינמי שיתמודד היטב עם כל מערכת בכל תקציב.

PC -3 SE EVO

כאן החברה מתקרבת לדגם הקצה שלה, תיבה משופרת למניעת ויברציות , POWER SWITCH  מגנטי מיוצר על ידי מעבדות קירלינג האמריקאיות, חיווט כסף מצופה נחושת, סוקטים מייצור עצמי, מערכות הגנה מתקדמות ביותר על המוצר ללא שימוש בפיוזים וכדומה , לוחות וריתוכים מכסף טהור זהו מוצר שמתאים למערכות על ויביא עימו צלילות, דינמיות ומהירות משופרים בנוסף להגנה גבוהה ביותר על החלקים ביקרים המחוברים אליו.

 

PC -4 EVO

הטוב במכשירי החברה, בעל יכולת הפצה ל12 מכשירים, לוחות עבים במיוחד, פילטרים משופרים , POWER SWITCH הידראולי בייצור מעבדות קירלינג האמריקאיות, קבלים ברמת קצה, חיבור חשמל מאובטח מיוחד, תיבה אדירה המגינה ממגנטיות ורגליות המגנות מוויברציה. זהו מכשיר שמחולל דרמה בכל מערכת בכל תקציב, מביא עימו שקט מושלם, מהירות, דינמיות , צלילות וניקיון פשוט מדהימים.

 

מוצרי חשמל נוספים

LCY EVO 3x4

– כבל נחושת טהור מיוחד לאודיו מתוצרת החברה לחיבור בין לוח החשמל לשקע הזנה של המערכת, מוצר חובה לכל מי שמעוניין באספקת חשמל מיטבית .

 

GIGAWATT G16

סוויטצ'ים יחודיים להתקנה בלוח החשמל הראשי המיועדים לשימוש בציוד אודיו.