ALBEDO הם יצרנים של כבלי כסף טהור לאודיו הפעילים כ25 שנה בפולין , מה שמייחד את החברה ביחס ליצרנים רבים אחרים היא שליטה מוחלטת על כל תהליך הייצור משלב קניית הכסף הגולמי ברמותיו השונות, טיפול והתכתו , ניקוי מיוחד שהמתכת עוברת, טיפול למניעת התחמצנות עתידי , שזירתו והרכבתו כולל ייצור מחברים , כל השלבים נעשים House In עם שליטה מוחלטת על התוצאה.

הכבלים מתחלקים לסדרות התחלתיות מכסף טהור ולסדרות יקרות יותר העשויים מכסף מונוקריסטל בעל רצף קריסטלי יחיד ללא קטיעה של הרצף בשום שלב , כבלים המיוצרים ממתכות אלה מהוות בדרך כלל קפיצה משמעותית בצליל ונקיים מעיוותים.

 

החברה מייצרת כבלים גם ליצרנים אחרים וגם מייצרת כבלים לחיווט פנימי ליצרנים פולניים אחרים כגון HORNS או J SIKORA, שם החברה עלה על ידי מספר יצרנים בתעשיית האודיו כחברה עם ידע עצום , יכולות מופלאות ומחירים סבירים לחלוטין ביחס לשוק ההייאנד העולמי

כל הכבלים של החברה מתאפיינים באיזון טבעיות וצלילות , הם רחוקים מהתדמית של בהירות יתר ופתיחות יתר בתדרים הגבוהים אשר רבים מחזיקים על כבלים המבוססי כסף,

הכבלים מתפרסים על פני 7 סדרות , שלוש סדרות של כסף טהור ו4 סדרות של מונוקריסטל , מחירי הריטייל של הכבלים רחוקים מדרגות המחירים הקיצוניות בשוק של חברות אודיו רבות ומהווים  VALUE FOR MONEY אדיר , כאשר רק הסדרה בכירה הmetamorphosis נכנסת למחוזות המחיר הגבוהים מאד , אולם התוצאה היא בהתאם פשוט מדהימה.

 

מוצרים

BLUE

שימוש בגידי כסף כבר בסדרת הפתיחה, הסאונד מאופיין בניקיון והפרדה מצויינת בין הכלים השונים, מחירו זעום בקנה מידה של מוצרי אודיו אך ביכולתו להשתלב היטב במערכות רבות.

 

FLAT ONE

מבנה סימטרי, שימוש בקונקטורים מצופי רודיום, כבל מאוזן מפורט  והרמוני המהווה קפיצה מדגם הפתיחה

 

GEO

כבל מדהים שיתמודד היטב עם כל מה שהשוק יכול להציע במחיר הנ"ל, מעבר לאיזון ההרמוניות והמוזיקליות המאפיינים את הסדרות הקודמות, לכבל הנ"ל יש פירוט יוצא דופן, שימוש בקונקטורים מצופי רודיום בגרסת הXLR ובקונקטורי בריליום מצופי רודיום בגרסאת הrca.

 

MONOLITH

הכבל המצליח והמפורסם  של החברה , מיוצר כבר 20 שנה ברציפות, אוויר מדהים בין הכלים, רזולוציות מפורטות ביותר, סאונד טבעי עם חמימות קלה. שימוש בבידוד אוויר העוטף גיד מונוקריסטל . כבל שישתלב במערכות יקרות ויתרום לסאונד גדול מזוקק ומפורט.

 

SOLID

עם קוטר עבה מקודמו ובידוד של סיליקון, זהו כבל המומלץ ביוחד למגברי קלאס A  ומגברי מנורות, מכיל את כל תכונות הmonolith  אך מותאם במיוחד להגברות אלו. כבל מדהים.


MONOLITH REFERENCE

כאן החברה צועדת לכבלי ה STATE OF ART שלה, זהו כבל טבעי ביותר מפורט וצלול, גודל הבמה שנפרש עושר הצבעים והפרטים פשוט מדהים, בגרסאת האינטרקונקטים יש שימוש במחברים של פורטק , והכבל עשוי מגידי מונוקריסטל רחבים המונחים בצורה מקבילה למניעת חשמל סטטי ודיסטורשיין .

 

METAMORPHOSIS

צריך לשמוע את הכבל הזה כדי להאמין,  העושר הדינמיות והפירוט הם לא נתפסים, טבעי ביותר בס הדוק , יכולת להעביר כל כך הרבה אוויר ורגש מן המערכת עם מוזיקליות נפלאה וFLOW חסר כל מכאניות. יתאים למערכות רפרנס וישפר כל מערכת שיחובר אליה.

גידי כסף רבים מצופים בטפלון אורגני המייצר שיכוך, בנוי בתהליך ידני ומורכב עם הקונקטורים היקרים ביותר ביצור FURUTECH  היפנית. כבל קיצוני ביותר.

ALBEDO  מייצרים גם כבלים דיגיטליים שונים וכבלי PHONO כולם עשויים מכסף מוניקריסטלי טהור באיכות מדהימה ובמחירים סבירים לתעשיית ההיי אנד, אנו מחזיקים במלאי מספר משתנה של כבלים להדגמה.