יצרנית Media servers  אודיופילים, נוסדה ב 2009 באנגליה ומוצריה מיוצרים בפורטוגל. מכשירי Innuos  מתוכננים כ open platform ומתאימים לעבודה עם מספר רב של נגני מוזיקה ואפליקציות פופולריות ( Roon , Tidal  ועוד ) בנוסף לעבודה בממשק העצמאי של החברה.

מוצרי Innuos  , ידידותיים מאד לתפעול, מעוצבים לעילה, עוזרים למקד את הצליל, לייצר אוויר בין הכלים, ראליזם , דינמיות וחיות. המוצרים בעלי תמורה אדירה למחירם ומהווים מקור נפלא לממירים חיצוניים. התכנון הנבון והנקי והיכולות הסוניות המרשימות , תרמו להצלחת החברה ומספר גדול של ביקורות חיוביות ברשת.

מוצרים

ZENmini MK.II Std

ZENmini Mk.II Std

דגם הכניסה של החברה

fanless, , אכסון קבצי מוזיקה בהארד דיסק פנימי במספר נפחים שונים, אופציה לחיבור NAS, מבצע cd ripping למבחר גדול של פורמטים.

Innuos - ZEN Mk.II Std

ZEN Mk.II Std

דגם הביניים של החברה

כקודמו הינו fanless, בעל אכסון בהארד דיסק פנימי וביצוע cd ripping, אולם דגם זה גדול יותר בעל ספק כח לינארי, יציאת usb שקטה, פילטרים, שנאים מבודדים, תיבה בעלת טיפול למניעת רטט וזכרון רחב יותר.

ZENith MK.II Std

ZENith Mk.II Std

הדגם העילי של החברה, בעל כל התכונות של הZEN אולם עם מעבד וזכרון כפולים בגודלם, אכסון SSD לעומת HDD וספק כח לינארי משולש.

ZENith SE Mk.II Std

ZENith SE Mk.II Std

דגם זה יצא בחודש הקודם במהדורה מוגבלת של 100 יחידות, זהו דגם בעל קבלים של MUNDROF, שנאים משופרים, ספק כח לינארי משופר, מגעי זהב וכסף ומעמדים חיצוניים לבידוד מרטט.